מה הופך מכנסיים למכנסי עבודה

מה הופך מכנסיים למכנסי עבודה? במה נמדד מכנס עבודה טוב? מה הופך את מכנסי העבודה של רדבק  למכנסי עבודה איכותיות ועמידות?

מכנס עבודה יכול להתאים לשלל עבודות בהן אנחנו רוצים לבצע עבודה פיזית מסוימת, עבודת שטח, עבודת גינון, עבודת ייצור וכל עבודה מקצועית אחרת. מכנסי עבודה של רדבק יכולים להתאים גם לעבודה במלצרות, או בבר, בתחזוקה, בנגרות ובשלל מקצועות בהם יש צריך להפעיל כושר פיזי ולהשתמש בבגדים שיכולים להתלכלך, ולעמוד בבלאי של מאמץ פיזי.

מכנס עבודה איכותי הוא מכנס עבודה שמאפשר מצד אחד גמישות ונוחות מירבית ומצד שני הוא גם שומר ומכסה באופן “קשיח” יותר ממכנסיים רגילות. מכנס עבודה איכותי מתוכנן בצורה שתהיה נוחה ויעילה לשימוש. מכנס העבודה של רדבק מעוצב עם כיסי צד, פתחי כיס רחבים ועמוקים, תפירה מחוזקת ושימוש בבדים מתקדמים לחוזק ואוורור מקסימליים.

למה חשוב ללבוש מכנסי עבודה איכותיים?

מכנסי עבודה איכותיים ומתקדמים יכולים להיות ההבדל בין פציעה לבטיחות, יכולים להקל על העבודה בשטח ולשפר אתכם הם מבחינה פרקטית בעבודה ובטח שמבחינת נראות וייצוגיות בעיני הלקוחות שלכם.

בין אם מדובר בצמחים שיכולים לשרוט את הרגליים – ועל כן חשוב שיהיה שיהיה כיסוי מגן, מחומר עמיד דיו כדי לשמור על העור שתחת המכנס מפני הצמחים שבדרך או אם מדובר בכתמים מעבודות כמו צביעה, בניה ושיפוצים או עבודות בהם משתמשים בחומרים כימיים – מכנס כבודה איכותי ימנע פגיעה ישירה של החומרים בגוף וישמש כחוצץ עמיד לסכנות ולחומרים חיצוניים.

כשאתה הולך עם מכנס העבודה האיכותי של רדבק אתה משדר מקצוענות, אתה משדר שאתה מעודכן, איכותי ולא מתפשר על איכות. כך על ידי שימוש בציוד מקצועי (גם לבוש הוא חלק מהציוד שלך כבעל מקצוע) אתה משדר ללקוחות שלך שאתה בעל מקצוע איכותי בדיוק כמו מכנסי העבודה שאתה לובש.

 

מכנסי עבודה איכותיים ועמידים

מכנסי עבודה של רדבק מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר משנת 1925. מטרתנו היא לייצר את מכנסי העבודה האיכותיים, המתקדמים, הבטיחותיים, הנוחים והיפים ביותר.
כחלק מהמסורת האוסטרלית מוצרים צריכים להיות איכותיים, פונקציונליים ומעוצבים. לכן כאשר ברדבק מייצרים מכנס עבודה חושבים גם על עיצוב ואופנה!  מכנס עבודה כזה שתוכל להמשיך איתו לפגישה עם לקוח חדש ולהיות ייצוגי מצד אחד ומצד שני לא להתפשר על הבדים האיכותיים והעמידים ביותר, על עיצוב יעיל ותפרים מחוזקים. מכנסי העבודה של רדבק הם סטנדרט בפניי עצמו והם “החבילה השלמה” – מכנסיים חזקות, איכותיות ומעוצבות.

באתר הרשמי של היבואן של רדבק ישראל תמצאו מכנסי עבודה איכותיים ועמידים, שיכולים  להיות עמידים מחד וגמישים מאידך. מכנסי עבודה שנעים ונוח ללבוש אותן, וגם מתאימים וחזקים לשלל עבודות פיזיות. מהיום לא בוחרים בין מכנס עבודה חזק למכנסי עבודה יפים ומעוצבים, מהיום פשוט בוחרים במכנסי העבודה של רדבק – מכנסי מעוצבים, חזקים ואיכותיים.