מה הופך נעליים לנעלי עבודה?

  1. ראשי
  2. בלוג
  3. מה הופך נעליים לנעלי עבודה?

מה הופך נעליים לנעלי עבודה? מה ההבדל בין מגף עבודה נעל ממוגנת, נעלי מגן ומדוע נעל S3 הפכה לתקן סטנדרטי בתחום נעלי מגן לעבודה?

נעלי עבודה הן קודם כל נעליים סגורות שמתאימות לכל מיני סוגים של עבודה שמצריכה שעות עמידה והליכה ממושכות. נעלי עבודה מאפשרות מחד הגנה על כף הרגל והקרסול ומצד שני נעלי עבודה טובות צריכות להיות אורטופדיות ועם תמיכה לכף הרגל ולגב וכמובן שעליהם לשקול כמה שפחות, נעלי עבודה טובות משלבות את כל התכונות הללו. נעלי העבודה של רדבק מיוצרות באוסטרליה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. נעלי עבודה רדבק הם השילוב האידיאלי בין חומרים איכותיים ביותר, מבנה אורטופדי, משקל נמוך ועיצוב מנצח.  נעלי עבודה טובות מאפשרות ללכת בהן מרחקים, או להיתקל בדברים או לספוג נפילה של חפץ על הנעל מבלי שהרגל תינזק. הנעליים מחזיקות מעמד הן תוך כדי הליכה מרובה, והן באם הן נתקלות בדברים כבדים – וכמובן: לשמור על כף הרגל.

כאשר נועלים נעלי עבודה, אנחנו רוצים שהן יחזיקו מעמד במהלך התפקוד, וגם יאפשרו הגנה מפני חפצים כבדים – באם יהיה מפגש "משמח" איתם. נוסף על כן, נגלה גם שזה לא מספיק (לדעתנו) שנעליים "יחזיקו מעמד", בעת שעושים בהן שימוש במהלך שעות העבודה – אמנם מדובר על מאות אם לא אלפי שעות עבודה בשנה – ועל כן יש עניין שהן יחזיקו מעמד תוך כל השימוש – אלא דווקא בגלל שעושים בהן שימוש כה מרובה, שספציפית עושים בהן כל כך הרבה "עבודה", ועל כן יש לצפות שהן יינשאו את בעליהן בשלווה, נוחות ונעימות – כפי שמצופה מנעלי עבודה איכותיות. נעלי עבודה תוצרת רדבק אוסטרליה הן בדיוק כל הנ"ל – נעל חזקה, קלה, נוחה ומעוצבת.

נעלי עבודה עם ברזל, נעלי עבודה  S3מה ההבדלים? מתי חשוב להשתמש בנעלי עבודה מסוג S3  ?

נעלי עבודה מסוג S3 הם נעלי עבודה ממוגנות. נעל עבודה S3 כוללת כיפת ברזל בקדמת הרגל וכן חומרי יצור עמידים בפני חום וחזקים בצורה שתאפשר הגנה מפני קוצים, אבנים וברזלים למיניהן. נעלי עבודה S3 שומרות על הרגל גם בסביבת עבודה קשה ומסוכנת באופן יחסי. למי חשוב להשתמש בנעלי עבודה מסוג S3?
לנגרים, מסגרים, גננים, עובדי מחסן וכו'. כל מי שבסביבת העבודה שלו ישנן סכנות של חפצים נופלים או חפצים חודרים.  רדבק  כחברה שמייצרת נעלי עבודה  הכי איכותיות וגם הכי נמכרות בעולם – מספקת נעל עבודה – שיכולה למגן מפני עצמים נופלים וחודרים. נעלי עבודה איכותיות חשובות גם בעבודה שאינה מערבת מאמץ פיזי רב במיוחד, אלא פשוט הליכה מסוימת, או אפילו שהייה בנעליים במשך שעות מרובות מכיוון שיכולתן של הנעליים להיות נוחות, ולאפשר נעימות תוך כדי הגנה ושמירה על כף הרגל והקרסול– היא כנראה רבת ערך.

 

נעלי עבודה של רדבק, מה הייחודיות שלנו?

נעלי עבודה רדבק מיוצרים כולם באוסטרליה בסטנדרטים הגבוהים ביותר הן מבחינת איכות חומרים והן מבחינת ייצור. עבור כל נעלי עבודה וכל מגף אוסטרלית שמיוצרת במפעל שלנו נבחר מעור מיוחד מאוסטרליה ומניו-זילנד, מעור של פרות שמוגדר כ-full-grain. מה שמאפשר לעור של נעלי העבודה שלנו להיות גם עבה יותר וגם גמיש יותר, מהעור שניתן למצוא בנעלי עבודה רגילות, מה שמאפשר ייצור של נעלי עבודה שמצד אחד הן עמידות יותר, ומצד שני הן גמישות יותר. 

נעלי העבודה האיכותיים ביותר בעולם באתר היבואן הרשמי והבלעדי של רדבק ישראל, הם כבר מזמן סמל לאיכות ומקצוענות אבל גם לעיצוב חדשני, צעיר ומודרני. נעלי עבודה אוניברסליות שהן גם קלאסיקה וגם שיא הקידמה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך...

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.
0
    0
    ‏מוצרים בסל שלי
    העגלה שלך ריקה חזרה לחנות