מנעלי טיולים נמוכות ועד גבוהות

כיוצאי צבא ויוצאי טרקים ארוכים וקשים במזרח ובדרום אמריקה, הורגלנו לחשוב שחייבים לצאת לטיול רק עם נעליים גבוהות וקשיחות. אולם בפועל למרבית הטיולים אליהם אנו יוצאים ברמת קושי קלה עד בינונית יספיקו גם נעלי טיולים נמוכות ושלושת רבעי. באתר של REDBACK ישראל תיהנו ממבחר איכותי של נעליים לטיולים המתאימות לכל רמת קושי, מטיולי טרק מאתגרים ועד טיולי יום קלילים.

בחירה נכונה של נעלי טיולים

מתלבטים באיזה נעל טיול לבחור – נמוכה, בינונית או גבוהה? לפניכם מספר דגשים בסיסים בנושא:

  • סוגי טיולים- הבינו מה מאפיין את סוג הטיולים אליהם אתם יוצאים, בין אם טיולי יום קלילים, טיולים בני מספר ימים ברמת קושי קלה עד בינונית או טיולי שטח מאתגרים וארוכים. בהתאם לסוג הטיולים בחרו בנעליים מתאימות, מנעל נמוכה ורכה לטיול ברמת קושי קלה, לנעל שלושת רבעי מאווררת וקלת משקל לטיולים ברמת קושי קלה עד בינונית, ועד נעליים קשיחות וגבוהות לטרקים ארוכים ומאתגרים.
  • יציבות ואחיזה- אם יש דבר החשוב במהלך טיול זוהי יכולתה של הנעל להישאר יציבה ולהיאחז היטב בקרקע, כאשר לטיול יום יש לשים את הדגש על איכות הזיזים בסוליה המייצבים את הנעל, ואילו לטרקים ארוכים חשוב לבחור סוליה עם חריצים עמוקים שמפחיתים שחיקה שלה.
  • הגנה על הגוף- בכדי לשמור על כפות הרגליים, רגליים, בירכיים וגב תחתון יש לשים לב לטיב בולם הזעזועים בנעל. עבור טיול יום הוא יהיה עשוי מחומר יחסית רך המשפר רמות של נוחות, בלימה וקפיציות, ומנגד לטרקים עדיף לבחור בנעל עם בולמים שמציגים רמה גבוהה של קשיחות, המעלה את רמת עמידותן לאורך זמן.
  • חומרי הגפה- גפה עבור נעלי טיולים תשלב עור עמיד לצד חומרים סינטטיים קלים ונושמים. לטיולי יום ברמת קושי לא גבוהה עדיף לבחור נעל אוורירית עם יחס יותר גבוה של חומרים סינטטיים. מנגד, לטרקים ארוכים עדיף לבחור בנעל עם כמות יותר גדולה של עור, המעלה את רמת העמידות של הנעל.
  • עמידות למים- למי שיוצא לטרק ארוך עם הרבה מים כדאי לבחור בנעל הרים מצוידת בממברנה האטומה למים ומנדפת זיעה. יחד עם זאת, מכיוון שנעליים עם ממברנה גם נוטות לחמם את הרגל, בטיולים יותר יבשים במקומות חמים עדיף לוותר על מגנון זה לטובת נעל יותר מאווררת שמתייבשת מהר.
  • נוחות- בחרו בנעל שנוחה לכם, המתאימה למידה שלכם, עם מרווח של ס”מ אחד בין קצה הנעל לבוהן, וכן מתאימה למבנה כף הרגל בין אם צרה או רחבה. כמו כן, אם יש לכם צרכים מיוחדים בחרו בנעל עם רפידה נשלפת שניתן להחליפה במדרס הולם. בנוסף יש לזכור כי לנעלי טרק גבוהות וקשיחות, לוקח יותר זמן להתרגל.
  • ייעוץ מקצועי- עדיין לא בטוחים איזה נעל שטח מתאימה לצרכים שלכם? לרשותכם עומד צוות מקצועי שלנו הזמין לסייע ולייעץ בבחירה נכונה של נעליים.

הזמנת נעלי טיולים

הזמנת נעלי טיולים נמוכות או גבוהות, לכל סוג של טיול בכל רמת קושי, מוצעות בבטחה ישירות דרך האתר המתקדם שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי צרו קשר עם חברת רדבק ישראל בטלפון 04-6443374 או במייל sales@redback.co.il.

לחצו כאן למעבר לקטלוג נעלי טיולים