סופטשלים

איזה מעיל מתאים גם לפעילות ספורטיבית וגם לטיולים? למה כדאי לקנות את הסופטשל של רדבק?

מעיל סופטשל איכותי שמחזיק מעמד שנים רבות חשוב מאוד גם במדינה עם אקלים חם וים תיכוני כמו ישראל. דווקא בישראל יש למשל פערי אקלים משמעותיים בין עונות השנה, בין אזורים גיאוגרפיים ובין מקומות גבוהים ונמוכים. גם באוסטרליה שם מיוצרים כל הסופטשלים שלנו יש מזג אוויר דומה מאוד.

חוץ מזה, אנשים רבים שעובדים בשטח בוחרים כיום לשלב בין סוגים שונים של נעלי עבודה לבין מעילים שיעניקו להם הגנה מפני רוחות, קור ובעיקר מפני מגז אוויר שמשתנה לאורך היום. השאלה היא איך בוחרים את המעיל המתאים וכיצד מוודאים מראש איכות גבוהה במחיר משתלם.

כל מה שחיפשת במעיל – באתר אחד

סופטשל עשוי מבד סינטטי שעבר החלקה והגימור שלו  נעים ואלגנטי. הבד שמהם עשוי המעיל הוא אטום לרוח ולגשם ורמת הנשימה שלהם גבוהה.
מעילי סופטשל מצוידים בשכבת בידוד, פליז, פרימלופט או כל צורת בידוד אחרת, שכבת בידוד המשולבת במעיל והופכת אותו למעיל נוח, קל, מבודד אטום לרוחות ולגשמים, אך נושם.

סופטשלים אינם עמידים לחלוטין למים אבל מספקים הגנה מסויימת בפני מים, לא מעיל גשם אבל לגמרי מעיל קלאסי לאקלים הישראלי.
האתר של Redback מאפשר לך עכשיו לקנות מעילי סופטשל מעילים במחיר משתלם, ישירות מהיבואן. אנו גאים לייבא לישראל את מוצרי רדבק – ולהוכיח בכל פעם מחדש מה שווה האיכות של חברה שיש לה מוניטין של מעל 100 שנים!

כמו כן, אצלנו מחכים לך מחירים נוחים על מגף אוסטרלי מעור פול גריין משובח ושלל נעלי עבודה איכותיים בהנדסת אנוש מתקדמת. מבחינתך, הצעד הבא הוא רק להיכנס לקטלוג ולהתחיל לבחור.

סופטשלים לשלל שימושים

יש מגוון רחב של מעלי סופטשל, לא כולם אטומים באותה המידה ויכולות הבידוד וחימום שלהם שונות. אך כולם הם מעילים קלים, חמים, נוחים, נעימים ואופנתיים.

מעילי סופטשל מצליחים להיות ייחודיים בכך שהם מתאימים לשלל שימושים. ברמה היום יומית, אפשר למשל ללבוש את המעיל הזה תוך כדי פעילות ספורטיבית ולסייע לנידוף הזיעה מהגוף תוך כדי בידוד תרמי אופטימלי. אבל במידת הצורך, ניתן גם להגיע עם המעיל הזה לעבודה כדי לקבל את ההגנה עם או בלי קשר לאיכות של מגף אוסטרלי מעור.

במילים אחרות, סופטשלים חייבים להיות חלק בלתי נפרד מהמלתחה של כל מי שרוצים להרגיש בנוח לכל אורך השנה. אחרי שהם הוכיחו את ההצלחה שלהם במדינה גדולה כמו אוסטרליה, הגיע הזמן ליהנות מסופטשל גם בישראל.

Redback שמה אותך על המפה!

האתר הרשמי של Redback מאפשר לך להשוות בין סוגים שונים של מעילים ונעלי עבודה, בלי לצאת מהבית ובלי לחרוג מהתקציב.

אנחנו מתחייבים לנוסחה מושלמת של value for money – ואצלנו לא ישאירו אותך בידיים ריקות. באפשרותך להזמין כעת סופטשלים אופנתיים, איכותיים ונצחיים אונליין באתר.