על נעלי הרים נגד מים

אחד הקריטריונים החשובים בבחירת נעלי הרים הינו רמת העמידות נגד מים. באתר של REDBACK ישראל מציעים לכם מבחר איכותי של נעלי טיולים וגם נעלי עבודה, המציגות רמה גבוהה של עמידות ואטימות בפני מים. מהמבחר כל אחד ואחת יכולים לאתר את זוג הנעליים המושלם לצרכיהם שישאיר את הרגליים יבשות ובריאות.

בעיית רטיבות ברגליים

כל מי שיצא לטרק ארוך בין מספר ימים מודע לחשיבות שמירת כפות הרגלים יבשות. העור בכף רגל רטובה הופך להרבה יותר רגיש לשפשופים ומכאן הוא נוטה לפתח אדמומיות ושלפוחיות.

כמו כן כף רגל רטובה סגורה בתוך נעל מספקת תנאים מעולים להתפתחות בקטריות שגורמות ליבלות, פטריות ודלקות. בנוסף, כף רגל רטובה מצננת את הגוף, מחלישה את מערכת החיסון ומעלה את הסיכון לחלות. מסיבות אלו ונוספות יש חשיבות רבה לשמירה על כף רגל יבשה במהלך טיול בעזרתן של נעליים עמידות במים.

נעלי הרים עמידות למים

בנעלי הליכה יש שתי רמות עיקריות של עמידות נגד מים. הראשונה הינה Waterproof של נעל המצופה בחומר דוחה מים ובכך מקטין רמת חדירה של רטיבות. הסוג השני הינוWater Resistant של נעלי טיול גבוהות עמידות בפני מים היכולות להתמודד בהצלחה עם מזג אוויר גשום ושלוליות. כמו כן ניתן למצוא בשוק נעלי הרים אטומות למים מעור מלא, איכותיות ומתקדמות, שלא אחת כוללות ממברנה המונעת חדירה של מים. הממברנה הינה רשת מיוחדת וצפופה התפורה בגפת הנעל, מונעת חדירה של מים מצד אחד ומצד שני מאפשרת נידוף של זיעה ולחות.

נעלי הליכה לנשים אטומות למים

נעליים עמידות למים מוצעות על ידינו עבור גברים ונשים כאחד. כך למשל, תוכלו הזמין מאתנו נעלי הליכה לנשים KARRIMOR MERIDIAN WOMEN נוחות ורכות שאטומות למים ושמתאימות לכל סוג של קרקע. כמו כן נשים יכולות לבחור בנעלי טרק גבוהות מדגם ARRIMOR GRAMPIAN WOMEN עם ממברנה המספקת אטימות למים, לצד גפה קשיחה וסוליה יציבה. בנוסף ,יש לנו כמובן דגמי נעלי טיולים לגברים כמו נעלי DUBLIN המספקות water resistant עם סוליה עמידה עשויה PU  מוזרק וגפה המשלבת עור וז’מש. מעבר לכך, יש לנו גם נעליים עמידות למים המיועדות לעבודה וגם מגפים מעור המציגות רמה נאה של עמידות נגד מים.

לא תמיד חייבים נעליים אטומות

חשוב לדעת כי לא בכל מצב נעלי הרים אטומות למים עדיפות. כך למשל, נעלי הרים עם ממברנה ומעור מלא אטומות למים גם נוטות להתחמם, ולכן בטיול בעונה החמה או במקומות חמים כמו המדבר, לא אחת עדיף לבחור בנעל שטח ללא ממברנה, השמה דגש על רמת האוורור. כמו כן, נעל עמידה למים מכילה יותר עור מלא וכבד מחומרים סינטטיים קלים. לכן, אם נעל אטומה בכל זאת נרטבת היא מתייבשת מאוד לאט, בעוד שנעל מחומרים סינטטיים אמנם מתרטבת יותר מהר אך היא גם מייבשת מהר יותר. אפשרות נוספות היא לצאת לטיול עם נעליים מאווררות פחות עמידות למים ובמקרה הצורך, כשיש למשל ללכת במים, לעבור לסנדלי שורש.

הזמנת נעליים עמידות למים

הזמנת נעליים עמידות למים לטיולים, יומיום ולעבודה, מוצעות ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. כמו כן לביצוע הזמנות ולעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא צרו קשר עם חברת רדבק ישראל בטלפון 04-6443374 או במייל sales@redback.co.il.

 

לחצו כאן לרכישת נעלי הרים במחיר משתלם