רדבק REDBACK

רדבק REDBACK, מאיפה התחיל כל הסיפור? מה מיוחד ברדבק? מדוע כדאי לקנות מגף אוסטרלי של רדבק? מה אנשים חושבים על רדבק ?REDBACK
רדבקRedback, היא היצרנית האוסטרלית המובילה בעולם ההנעלה והאופנה. מעילים, נעלי עבודה, מגף אוסטרלי, מגפיים לנשים, נעלי טיולים, נעלי עבודה וגם נעלי מגן בתקן S3, כולם מיוצרים בתקנים אוסטרלים גבוהים.
רדבק התחילה את דרכה בשנת 1925. בחישוב מהיר, נכון לכתיבת שורות אלו – יש למותג קרוב למאה שנות פעילות. מה הם הספיקו לעשות במאה שנות הפעילות האלו, להעביר את המפעל לסין ולהוזיל עלויות? או שמרו על הייצור המקומי באוסטרליה ולא נכנעו לתכתיבים של רווחיות נטו? האם החברה חרטה על דגלה לייצר מגף אוסטרלי מושלם? אולי נעלי עבודה מושלמות? אולי את נעלי הטיולים הטובות בעולם? אולי הכיוון של רדבק הוא להיות חברה אופנתית במיוחד או שאולי כוונתה של רדבק REDBACK היה להיות הנעל הנוחה והבריאה ביותר שיש.
אז זהו, רדבק החליטה כבר לפני 100 שנים שכל הנ”ל הם היסודות והעקרונות שלה. מגף אוסטרלית מהחומרים האיכותיים ביותר, עם תמיכה אורטופדית לכף הרגל, נעל שתהיה עמידה מאוד אבל גם יפה ואופנתית. את העקרונות הללו רדבק מיישמת לא רק על נעלי רדבק, אלא על שלל מוצרי החברה.
מה אנשים חושבים על רדבק ?REDBACK
מה הסיפור של רדבק, עם נעלי עבודה, מגף האוסטרלי, מגפיים לנשים וכן הלאה? נדמה שאם מחפשים באינטרנט – רואים המון אנשים שמהללים את החברה? מה יש בחברה הזו שהופך אותה לכה מושכת עבור אנשים שמחפשים לעצמם מגפף אוסטרלית? למה אנשי שטח לא מוותרים על רדבק ומדוע המגף האוסטרלית של רדבק REDBACK הפכה לאייקונית?
זה לא רק שלרדבק יש את המגפיים האיכותיות ביותר בעולם, את המגפיים האוסטרליים הנמכרים ביותר, או את הנעליים הכי מעוצבות –אבל יש להם תשוקה, יש לרדבק את הרצון לייצר נעל – שאנשים יכולים ללבוש אותה כל היום, ולא לשים לב שהם נעלו אותה. שהם יכולים ללכת איתה מרחקים ארוכים, ולראות שהיא שרדה את ההליכה – והם הרגישו “מאובטחים” במהלכה. הקהל הנאמן של רדבק שמעריך איכות ועבודה קשה ובלתי מתפשרת הוא שהפך את רדבק לאייקון שהיא, אבל כשחושבים על זה לעומק, מה שהפך את רדבק להיות מותג המגפיים האוסטרלי המוביל בעולם הם אותם עקרונות בלתי מתפשרים שהחברה חרטה על דגלה לפני 100 שנים.
אז מה כל כך מיוחד ברדבק? מדוע נעלי REDBACKכה אהובים ויש להם קהל רב ונאמן?
יש נעלי עבודה, ויש נעלי עבודה – ואלו של רדבק מיוצרים מעור-פרות מיוחד ואיכותי שעובר תהליך שהופך את העור לעבה וחזק יותר מצד אחד אך מהצד השני רך וגמיש יותר. יש תמונות של נעליי רדבק שכופפו אותן לחצי, כדי להדגים את מידת הגמישות שלהם. ואין זה פלא, כיוון שרדבק מצהירה שהנעליים שלה נוצרו בראש ובראשונה עבור העובדים האוסטרליים –כשאתה מייצר נעל לעובדים האוסטרלים לפני 100 שנים אתה חייב לחשוב איכות חומרים, חייב לחשוב איכות ייצור, חייב לחשוב נוחות מירבית לשעות רבות ועבודה מאומצת ואתה צריך גם שכל האיכות הגבוהה הזאת תהיה יפה ומעוצבת. אלה העקרונות המנחים ששימשו ליצירת מגף אוסטרלי אייקוני ומושלם ואלא עדיין העקרונות המנחים בחברת רדבק .REDBACK.
אז כמענה לשאלה שהעלינו בפסקה הראשונה – רדבק לוקחת אחריות על האיכות של מוצריה. נעלי רדבק לא מיוצרות בסין, ולא ראינו אנשים מדווחים על כך שיש בעיה באיכות של הנעליים – בדיוק להפך. אמנם רדבק לא ידועה בשיווק האגרסיבי כמו חברות ומותגים אחרים, אך נדמה שהאיכות מדברת עבור עצמה – לפחות עבור אלו שנהנים ממנה, ומספרים עליה לחבריהם.
על כן, באם רוצים מגפים אוסטרליים שמיוצרים כדי לספק הגנה ונוחות במצבי עבודה שונים, נעליים שיהיו חסינות למים חום ושמן – אז הנעליים המעוצבות של רדבק מיוצרות בדרך מסורתית בשילוב עם טכנולוגיות מודרניות – כדי לאפשר מידה גבוהה של איכות ועמידות. לכן כשאתם קונים נעלי רדבק REDBACK מהיבואן הרשמי אתם קונים מוניטין מוצדק של 100 שנים, אתם קונים נעלי עבודה, נעלי מגן, או כל אחד ממגוון מוצרי רדבק REDBACK, אתם קונים איכות, שירות, אחריות ובטחון.

 

לחצו כאן לדף הבית של רדבק.